MCP1318T-45LE/OT
MFR.Part #
MCP1318T-45LE/OT
JLCPCB Part #
C625240
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 1V~5.5V 200ms 4.5V Active Low Push-pull Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS