MCP1316T-26JE/OT
MFR.Part #
MCP1316T-26JE/OT
JLCPCB Part #
C625210
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 1V~5.5V 2.6V 200ms Active Low Open-drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS