MCP1316T-44JE/OT
MFR.Part #
MCP1316T-44JE/OT
JLCPCB Part #
C625220
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 1V~5.5V 200ms 4.4V Active Low Push-pull Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS