MASMLJ85AE3/TR
MFR.Part #
MASMLJ85AE3/TR
JLCPCB Part #
C3706014
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 137V 20.8A 2uA 3kW 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS