MASMLJ48CAE3/TR
MFR.Part #
MASMLJ48CAE3/TR
JLCPCB Part #
C6085714
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 38.8A@10/1000us 3kW@10/1000us 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS