MASMLG48CAE3/TR
MFR.Part #
MASMLG48CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448933
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS