MASMLJ48AE3/TR
MFR.Part #
MASMLJ48AE3/TR
JLCPCB Part #
C2449498
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS