MASMLJ14CA/TR
MFR.Part #
MASMLJ14CA/TR
JLCPCB Part #
C2448834
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 129.4A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS