MASMLG33CAE3/TR
MFR.Part #
MASMLG33CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448935
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
33V 36.7V 3kW 53.3V 56.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS