MXLSMCJLCE48A
MFR.Part #
MXLSMCJLCE48A
JLCPCB Part #
C2628233
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 19.4A 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS