MASMCJLCE7.5AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE7.5AE3
JLCPCB Part #
C2626694
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 100pF 12.9V 250uA 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)