MASMCJLCE48AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE48AE3
JLCPCB Part #
C2626315
Description
1.5kW 19.4A 48V 53.3V 77.4V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)