MASMCGLCE33AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE33AE3
JLCPCB Part #
C6293778
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 28.1A@10/1000us 33V 36.7V 53.3V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)