MASMCJLCE20AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MASMCJLCE20AE3
JLCPCB Part #
C2626745
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 20V 22.2V 32.4V 46A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)