MXSMCJ54AE3
MFR.Part #
MXSMCJ54AE3
JLCPCB Part #
C2629011
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 1uA 54V 60V 87.1V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS