MASMCJLCE110AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE110AE3
JLCPCB Part #
C2626468
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 178V 5uA 8.4A 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)