MASMCGLCE60AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE60AE3
JLCPCB Part #
C3700687
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 15.5A 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)