MASMCGLCE130A
MFR.Part #
MASMCGLCE130A
JLCPCB Part #
C5668080
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 144V 209V 5uA 7.2A@10/1000us 90pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)