MASMCGLCE28AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE28AE3
JLCPCB Part #
C2626498
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 28V 31.1V 33A 45.5V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)