MSMCGLCE120A
MFR.Part #
MSMCGLCE120A
JLCPCB Part #
C3698595
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 5uA 7.8A 90pF TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)