SMCJ170E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ170E3/TR13
JLCPCB Part #
C3712210
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 1uA 304V 4.9A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS