MASMCGLCE110A
MFR.Part #
MASMCGLCE110A
JLCPCB Part #
C5668077
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 178V 8.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)