MASMCG150CA/TR
MFR.Part #
MASMCG150CA/TR
JLCPCB Part #
C5759567
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
150V 167V 243V 6.2A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS