MASMBJ170A
MFR.Part #
MASMBJ170A
JLCPCB Part #
C6659412
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 170V 189V 275V Bidirectional TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)