MSMCJLCE15AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE15AE3
JLCPCB Part #
C2625373
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 15V 16.7V 24.4V 5uA 61A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)