MASMBJ110CA
MFR.Part #
MASMBJ110CA
JLCPCB Part #
C3712269
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 177V 3.4A 600W Bidirectional TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)