MASMBG130CA
MFR.Part #
MASMBG130CA
JLCPCB Part #
C2625780
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 130V 144V 2.9A 209V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)