MASMBG100AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MASMBG100AE3
JLCPCB Part #
C2626987
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 3.7A 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)