MART100KP78AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP78AE3
JLCPCB Part #
C3706952
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 153V 655A 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)