MART100KP58AE3
MFR.Part #
MART100KP58AE3
JLCPCB Part #
C2635293
Description
-65℃~+150℃ 100kW 114V 58V 64.4V 878A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)