MART100KP75AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP75AE3
JLCPCB Part #
C2635259
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 147V 680A 75V 92.1V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)