MART100KP45AE3
MFR.Part #
MART100KP45AE3
JLCPCB Part #
C3712807
Description
-65℃~+150℃ 1.13kA 100kW 45V 50V 88.5V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)