MART100KP43CA
MFR.Part #
MART100KP43CA
JLCPCB Part #
C2635842
Description
100kW 11.844kA 43V 47.8V 500uA 84.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)