PIC16C67-20I/P
MFR.Part #
PIC16C67-20I/P
JLCPCB Part #
C643698
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 14KB 20MHz 33 368Byte 4V~6V 8 Bit External OTP PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS