MA5KP15CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MA5KP15CA
JLCPCB Part #
C3698795
Package
DO-204AR
Description
15V 16.7V 206A 24.4V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)