MAPLAD7.5KP36A
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP36A
JLCPCB Part #
C2626753
Description
-55℃~+150℃ 10uA 129A 36V 40V 58.1V 7.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)