MAPLAD7.5KP36CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP36CA
JLCPCB Part #
C2626989
Description
10uA 129A 36V 44.2V 58.1V 7.5kW@10/1000us Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)