MAPLAD7.5KP10CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP10CA
JLCPCB Part #
C2626742
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)