MAPLAD6.5KP45A
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP45A
JLCPCB Part #
C2626430
Description
-65℃~+150℃ 45V 50V 6.5kW 72.7V 89A TVS Unidirectional Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)