MAPLAD36KP60CA
MFR.Part #
MAPLAD36KP60CA
JLCPCB Part #
C2632966
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 372A 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)