MAPLAD36KP160A
MFR.Part #
MAPLAD36KP160A
JLCPCB Part #
C2634802
Description
-55℃~+150℃ 10uA 139A 160V 178V 259V 36kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)