MAPLAD30KP51CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP51CA
JLCPCB Part #
C2633003
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 366A 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)