MAPLAD30KP16CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP16CA
JLCPCB Part #
C2632917
Description
-55℃~+150℃ 1.101kA 16V 17.8V 27.2V 30kW 450uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)