MAPLAD18KP8.0CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP8.0CA
JLCPCB Part #
C3712897
Description
-55℃~+150℃ 1.324kA 13.6V 18kW 450uA 8.89V 8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)