MAPLAD18KP20A
MFR.Part #
MAPLAD18KP20A
JLCPCB Part #
C2631563
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 20V 22.2V 32.4V 556A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)