MAPLAD18KP10A
MFR.Part #
MAPLAD18KP10A
JLCPCB Part #
C3711532
Description
-55℃~+150℃ 1.059kA 10V 11.1V 17V 18kW 45uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)