MAPLAD15KP9.0CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP9.0CA
JLCPCB Part #
C3701987
Description
-55℃~+150℃ 10V 15.4V 15kW 60uA 975A 9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)