MASMLG28AE3/TR
MFR.Part #
MASMLG28AE3/TR
JLCPCB Part #
C2448993
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW 45.4V 66A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS