MAPLAD15KP22CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP22CA
JLCPCB Part #
C2631815
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 22V 24.4V 35.5V 423A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)