MAPLAD15KP180A
MFR.Part #
MAPLAD15KP180A
JLCPCB Part #
C2631972
Package
PLAD
Description
10uA 15kW 180V 200V 291V 52A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)